SpotCrime+

Seyahat ve Yerel
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.5 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma SpotCrime
Yaşam standartlarınızı daha güvenli bir hale getirmek için mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu yardımlara gözlerinizi kapatmayın.

Yaşam standartlarınızı daha güvenli bir hale getirmek için mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu yardımlara gözlerinizi kapatmayın. 

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden sokaklarda daha güvenli bir halde yürüyebilirsiniz. Bunu yapmak için mobil cihazlarınıza SpotCrime uygulamasını indirebilirsiniz. 

ABD'de en çok ziyaret edilen suç haritası olan SpotCrime, şu anda çevrenizdeki suçunuzu ve seyahat ettiğinizde sizi ve ailenizi bilgilendirmek için sizlere müthiş bir hizmet sunuyor. 

ABD, Birleşik Krallık ve Kanada'nın bir bölümünde çoğu bölgede gerçek zamanlı suç bilgileri ve suç uyarılarını mobil cihazınızda ki SpotCrime uygulaması ile öğrenebilirsiniz. Uygulama, polis faaliyetlerinden ve suç haberlerinden ödün vermek suretiyle ülke çapında birçok suç kaynağıyla bağlantılı bir suç haritası hazırlıyor ve sizlere sunuyor. 

Konumunuzu telefonunuzdaki GPS vasıtasıyla saptayarak SpotCrime, mevcut olayları ve etrafınızdaki suç hikayelerini paylaşmak için mevcut veritabanına erişir. Posta kodunuzdan doğrudan mahalleye ve sokak bloğuna suç işleyin. Halkı bilgilendirmeye ve herkesin güvenliğini artırmaya adamış bulunmaktayız. SpotCrime ile suç saptayın ve suç yerinden kurtulun.

Daha Fazla Göster
SpotCrime+ indir
DİĞER SÜRÜMLER