SpotCrime+

Seyehat Yere
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.5 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma SpotCrime
SpotCrime uygulaması sizlere halka açık bir suç haritası ve suç uyarısı hizmeti sunan mobil uygulamadır.

SpotCrime uygulaması sizlere halka açık bir suç haritası ve suç uyarısı hizmeti sunan mobil uygulamadır.

SpotCrime ile, suçları ABD'nin ve dünyanın birçok yerinde kontrol etmek her zamankinden daha kolay bir hale geliyor. Mobil cihazlarınız güvenlik açısı konusunda da sizlerin yanında oluyor ve daha güvenli bir yaşam sürmeniz açısından sizlerin yanında oluyor.

Günlük suç haritalarımız şehirdeki suçları mahalleye, posta koduna veya sokak seviyesine kadar öğrenmenizi sağlar. En çok ziyaret edilen suç haritalama web sitesi olan SpotCrime, şehir ve ilçe suç verileri ile raporları yerel mahalle istatistiklerine kadar kolayca bulmanıza olanak tanır.

 

Hangi bölgelerde suç oranının daha yüksek olduğunu detaylarına göre görmek isterseniz SpotCrime uygulaması ile görebilir ve ona göre bir yaşam alanı seçebilirsiniz. 

Sizde güvenliğinize önem veriyorsanız SpotCrime uygulamasını Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttırmaya yönelik geliştirilen SpotCrime mobil uygulaması sizlere oldukça yarar sağlayacak bir uygulama olup mobil cihazınızda bulunması gereken bir uygulamadır. 

Daha Fazla Göster
SpotCrime+ indir
DİĞER SÜRÜMLER